Project Description

Używamy produktów najwyższej jakości

Do produkcji naszych obrazów używamy wyselekcjonowanych rodzajów płótna oraz ram. Płótna z jakich korzystamy posiadają różne odcienie, od bardzo białego po naturalne niepowlekane płótno bawełniane o kolorze kremowym dla najbardziej wymagających klientów. Technologia HP Latex w jakiej drukujemy, umożliwia druk na płótnach niepowlekanych, ponieważ krople atramentu przy użyciu wysokiej temperatury i odpowiedniego podkładu wysychają na powierzchni, płótno nie „pije” atramentu lateksowego przez co kolory są bardzo nasycone i tworzą charakterystyczną powłokę która jest nie od uzyskania przy druku solwentowym.

Druk HP Latex

Technologia HP Latex najlepiej sprawdza się przy wydrukach na materiałach strukturalnych, takimi właśnie są płótna-canvasy, podczas zadruku atramenty lateksowe utwardzane są za pomocą temperatury, nie jak w przypadku druku solwentowego gdzie za utrwalanie odpowiedzialny jest rozpuszczalnik. Atramenty lateksowe tworzą bardzo trwałą i elastyczną powłokę, niezwykle odporną na ścieranie. Kolory są bardzo nasycone i w warunkach domowych wytrzymują bez problemu 20 lat.

Dostawa

Państwa wydruki możemy wysłać kurierem. Wydruki bardzo często wysyłamy już w ciągu 24 godzin. Paczki są odpowiednio zabezpieczone, dzięki temu trafią do Państwa bez uszkodzeń.

KUP TERAZ

Pełną galerię zobaczysz w naszym sklepie internetowym…

Przejdź do Sklepu