Project Description

Projekty graficzne oraz reklama to dziedzina w której mamy 10 letnie doświadczenie. Jesteśmy producentem reklam wielkoformatowych które wykonujemy od podstaw wraz z transportem oraz montażem.

Poligrafia Reklamowa

Zajmujemy się pełnym spektrum prac z zakresu poligrafii – od prostych wydruków cyfrowych po reklamę wielkoformatową. Oferujemy Państwu wysoką jakość usług, atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji w zakresie wydruków cyfrowych oraz offsetowych.

Fototapety – obrazy na płótnie, Druk HP Latex

Fototapety to niesamowity sposób na odświeżenie mieszkania przy jednoczesnym uniknięciu malowania ścian. Jako nieliczni na Podhalu oferujemy ekologiczny zadruk w technologii lateksowej którego zaletą jest przede wszystkim brak nieprzyjemnego zapachu oraz niesamowita odporność na ścieranie. Posiadamy wiele róznych materiałów o różnorodnych strukturach oraz dostępy do największych na świecie banków zdjęć.

Branding Samochodów

Jest jednym z najlepszych sposobów promowania firmy, usługi czy produktu. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej oraz stosowanie wysokiej klasy materiałów wielu światowych marek (między innymi 3M, Oracal, Arlon) stawia Naszą firmę w pozycji lidera w tej dziedzinie. Standardowo stosujemy grafiki drukowane technologią HP LATEX na foliach polimerowych oraz wylewanych których okres ekspozycji sięga nawet 10 lat.